Dorostenci zahájili divizní sezónu na půdě Náchoda

Naši dorostenci vstoupili do divizní soutěže porážkami. Starší dorost prohrál 4:2, Mladší dorost pak 12:0.

Staršímu dorostu se vůbec nepovedl vstup do zápasu, během prvních patnácti minut obdržel náš tým tři branky. Následně se již hra vyrovnala, několik šancí bylo na obou stranách. Na konci prvního poločasu snížil Marek Pech po rozehraném přímém kopu na 3:1. Na úspěšný konec prvního poločasu navázal ve druhém poločase druhou brankou Jan Veselý po přihrávce Dominika Bodláka 3:2. Po snížení na rozdíl jedné branky hráči domácího Náchoda znervózněli a naši dorostenci si vypracovali několik příležitostí k vyrovnání, bohužel je nevyužili. Ke konci zápasu naši  dorostenci při snaze o vyrovnaní otevřeli hru a bohužel soupeř to potrestal čtvrtou brankou. Na konečných 4:2. Utkání zhodnotil hlavní trenér Zdeněk Antoš slovy: "Kluci předvedli bojovný výkon, za který je musím pochválit. Škoda jen nepovedeného úvodu do utkání, který přikládám nervozitě a nezkušenosti s divizní soutěží.".

Sestava: Kindl D. - Uhlíř M., Bašta V., Podval D., Žák V., Bodlák D., Pros R., Malák P., Staněk Š., Pech M., Veselý J.,

Střídali: Kotek V., Vašátko T.,  Cirkovský T., Uhlíř T., Sladkovský F.,

Mladší dorostenci bohužel prohráli vysoko 12:0, kdy se chlapcům nepovedl první poločas a prohráli ho vysoko 9:0, ve druhém poločase již předvedli o něco lepší výkon.

Sestava: Panáček Š. - Dorňák V., Holba T., Pařízek T., Ciruk P., Stofs M., Sladkovský F., Žlebek O., Kaňka F., Kotek V., Fabian Š.

Střídali: Antoš O., Pavlík P., Lávička L.