139_20231113_210539.jpg

I naše mladší přípravka děvčat má za sebou svůj první zápas

Na svatého Martina odehrála za mrholení a poměrně nevlídného počasí svůj první zápas naše mladší přípravka děvčat. Soupeřem našich holek byly holky z týmu Pšovky Mělník.

Naše mladší přípravka si vyzkoušela, jaké to je nastoupit do opravdového zápasu. Holky si oblékly na sebe dresy, štuplny, chrániče a vyrazily do souboje proti stejně starý holkám s Mělníka z týmu Pšovky Mělník. Během zápasu ochutnala naše sestava ve složení Laura Rambousková, Valča Krajíčková, Eliška Pařízková, Zuzka Oravcová, Mia Huliciusová, Eliška Ohlídalová, Ella Haasová, Maruška Nováková, Emma Plášilová,  Tonička Bergerová, Kája Vyroubalová a Julinka Sotolářová své první fotbalové minutky.

Holky se moc snažily kličkovat a dávat branky. Nakonec to byl pro ně určitě krásný zážitek a už se moc těšíme na další turnaj / zápas.

Za realizační tým se dotazujeme na týmy dívek, bohužel koordinace ze strany FAČR není ideální či spíše úplně chybí. A holčičí týmy se běžně míchají do čistě klučičích soutěží, což nevidíme jako vhodné, leč je to lehké a rychlé řešení... 

Popřemýšlíme, jak se k tomuto postavit, nicméně z cesty rozvíjet holčíčí fotbal jako klub nemíníme uhnout !!!.

# I HOKLY HRAJÍ FOTBAL

trenéři 

Bára a Martin