Mladší přípravka (r. 2014)

Miniliga FK Mladá Boleslav

V sobotu 17.9.2022 jsme se zúčastnili Miniligy FK Mladá Boleslav, kdy během jednoho dopoledne jsme odehráli čtyři utkání, vždy dva poločasy po 12 minutách s 5 minutovou pauzou mezi jednotlivými zápasy.  První zápas s pořádájící FK Mladá Boleslav jsme sice prohráli, ale dokázali jsme si, že stojí za to bojovat i za nepříznivého stavu. Z 0:2 po první pětiminutovce jsme se dostali do vedení 3:2 branky a utkání bylo hned veselejší. Konečný výsledek 3:6  sice už tak veselý nebyl, ale my jsme si zkusili hrát proti zkušenějšímu soupeři a zjistili jsme, že to jde.

Další zápas proti oslabenému Polabanu Nymburk skončil 11:1 pro nás, což v sychravém dopoledni zahřálo.

S Tj Pátek jsme vývoj utkání víceméně kontrolovali a zvítězili 6:3.

V posledním zápase s LOKO Č Lípa jsme po nadějeném úvodu vedli 4:1, ale nakonec jsme dostali víc branek, než jsme stihli dát. Konečné skóre nevěděli ani trenéři FKBB ani trenéři Č. Lípy, ale určitě jsme nevyhráli.

Děkujeme všem za účast, obzvlášť v posledním zápase, kdy začalo pršet, bylo počasí obzvláště "výživné". A děkujeme pořádajícímu FK Mladá Boleslav za tuto možnost nabrat zkušenosti, protože kluci jsou během dopoledně řádně herně vytíženi.

Sestava FKBB:

V brance všechna čtyři utkání T. Vlachý, v poli se střídali Š. Kučera, O. Vodák, J. Kostínek, P. Alla, O. Krajíček, M. Kašpar, F. Kučera, J. Novotný, D. Hron