Mladší žáci A a jejich první jarní zápas

FK Brandýs Boleslav - Spartak Příbram 2:3 (2:1)

Po dlouhé zimní přestávce jsme sehráli první mistrovské utkání krajského přeboru mladších žáků, kdy nám byl na našem domácím hřišti na Lázeňské, soupeřem tým Spartaku Příbram.
Soupeř se celou sezonu pohybuje na prvních místech tabulky a proto jsme očekávali velice náročný zápas. Našim chlapcům se povedl úvod zápasu a o poločase jsme šli do kabin za stavu 2:1 pro nás.
Ve druhém poločase jsme se bohužel dostali trochu pod tlak dobře hrajícího soupeře a i přes náš statečný a bojovný výkon nakonec prohráli 2:3. I když ke konci jsme měli několik slibných šancí, bohužel nedokázali jsme je využít.
Příští týden nás čeká další těžký zápas, tentokrát na horké půdě Kosmonos. Věřím že dokážeme navázat na kvalitní výkon a přivezeme nějaké body.