Mladší žáci se drží na čele Krajského přeboru

Po dvou zápasech v uplynulém týdnu, kdy jsme ve středu porazili Spartak Příbram 7:0, a o víkendu poprvé letos prohráli s ČLU Beroun 1:4, zavítali na hřiště Polabanu Nymburk.

Povzbuzeni vítězstvím starších kamarádů 4:2, jsme byli v prvním poločase jasně lepším týmem a do kabin šli za vedení 0:3. Vstup do druhé půle byl v našem podání ještě lepší a na světelné tabuli svítil výsledek 0:5. Bohužel jak to ve fotbale bývá, penalta pro domácí a zbytečné naše chyby udělaly ze zápasu drama až do konce. Za stavu 4:5 v čase 5 minut do konce jsme se hodně báli o výsledek. Naštěstí jsme dokázali dát branku na 4:6 a nakonec odvezli 3 body. Alespoň ponaučení do příštích zápasu, že není možné ani na chvilku přestat hrát a myslet si že už máme vyhráno. Přesto díky všem za účast a rodičům za podporu.