40_20230110_110100.jpg

Příprava Mladšího dorostu je v plném proudu

Hlavní trenér Sebastian Valdman si důkladně připravil plán zimní přípravy a společně s vedením klubu řeší posílení a rozšíření kádru našich Mladší dorostenců.

Po novém roce vyběhli hráči brandýsko - boleslavského mladšího dorostu poprvé na trénink. Intenzita tréninkových jednotek je z kraje ledna velmi vysoká a pro některé hráči byla i jistým překvapením, nicméne všichni hráči do jednoho dokázali udržet skvělé tempo a splnili zadané cíle, fotbalovou odměnou jim byla volná hra na závěr tréninků.

K týmu se připojily dvě nové tváře, další posily jsou v jednání a očekáváme v nejbližších dnech. K týmu Staršího dorostu se z týmu Mladšího dorostu připojí Kotek a Dorňák, což je odměna za jejich velmi dobré výkony a mohou tak získávat cenné zkušenosti ve vyšší kategorii. 

V průběhu ledna čeká hráče několik zátěžových kondičních testů, které hodnotí hlavní trenér Sebastina Valdman slovy : "Náš tréninkový plán je velice dynamický a náročný, abychom dosáhli zlepšení, nemůžeme si dovolit pauzu či pomalý start. S hráči navštívíme například boleslavské Zátopkovy trasy a v rámci tréninkové jednotky se zaměříme na 1 kilometr s časovým limitem 4:20:00. Hráče již teď musím pochválit, pracují na tréninku perfektně a opravdu věřím, že nám toto úsilí v jarní části přinese změnu v herním projevu, více bodů a především větší radost ze samotného fotbalu."