Starší žáci B – 3.kolo

Ve druhém zápase v domácím prostředí jsme přivítali soupeře SK Úvaly.

První poločas bohužel nebyl dle našich představ, některým z nás chyběla chuť a nasazení. Hra sice byla dá se říci vyrovnaná, hrálo se nahoru a dolů, nicméně jedna akce soupeře vyvrcholila zbytečnou a popravdě řečeno i hodně přísnou penaltou, kterou hosté bezpečně proměnili. Na nás padla trochu deka a naopak soupeře povzbudila a ten skóroval ještě dvakrát – poločasové skóre tedy 0:3.

O poločasové pauze a ne úplně přátelském pohovoru jsme do druhého poločasu nastoupili úplně s jiným nasazením a hra už měla o hodně lepší parametry. Úvaly jsem k balonu ba dokonce ani na naši polovinu už moc nepouštěli, nicméně žádnou ze šancí jsme bohužel neproměnili.

Konečný stav utkání 0:3.

Již tuto sobotu 29.4. jedeme na první venkovní utkání do Sibřiny.

Věříme ve správný přístup a odhodlání všech našich hráčů a navážeme tak na druhý poločas dnešního utkání.