Starší žáci B – 6. kolo

V 6. kole se Starší žáci B utkali s týmem Šestajovic.

Před sobotním výjezdem do Šestajovic, kde jsme na podzim dostali nakládačku 6:1, jsme se tentokráte připravili a naší hře to bylo znát. Obávaného Šestajovického střelce kluci skvěle pohlídali a v podstatě k ničemu nepustili. Do kabin se odcházelo za stavu 0:0. Druhý poločas už góly přinesl, první gól zápasu po krásné fotbalové akci vstřelil nechytatelně k tyči Matěj J. Novák. Vedení jsme ve vyrovnaném utkání hrané, jak se říká nahoru – dolu, bohužel neudrželi, to když 6 minut před koncem přeci jen domácí obávaný střelec, i když trochu se štěstím, vyrovnával na 1:1. Když už jsme se smiřovali s plichtou udeřili domácí ještě jednou a dvě minuty před koncem obrátili výsledek na 2:1 ve svůj prospěch.

Přesto všechno, patří našim borcům veliká pochvala za skvěle odehrané utkání, a hlavně za poslední dobou chybějící přístup a zodpovědnost.

V neděli 21.5. přivítáme na domácí půdě soupeře SOKOL Čestlice a další neděli 28.5. v posledním zápase sezóny hraném opět doma soupeře Aero Odolena Voda.