Starší žáci B vezou 3 body z Hovorčovic

1. kolo Okresu SŽ-B

Uplynulou sobotu jsme odehráli 1.kolo naší soutěže Okresního přeboru starších žáků „B“ a to na hřišti domácího týmu SKK Hovorčovice.

Pro několik našich borců to bylo první ostré utkání na velkém hřišti. Nicméně po vlažném začátku a rozkoukávání se, se nám podařilo vstřelit dvě branky krátce za sebou, a tak poločas skončil 2:0 pro nás.

Z kraje druhé půle jsem vedení navýšili a trochu se uklidnili. Soupeř si sice moc šancí nevytvořil, ale přeci jen z jedné trestal a snížil na 3:1. Každopádně to bylo jediné, co padlo do naší brány. Ba naopak jsme my dalšími čtyřmi brankami navýšili skóre na konečných 7:1.

Věřme, že toto úspěšné vykročení do sezóny bude pokračovat a že body budou jen přibývat.

Všem borcům a fanouškům děkujeme.

Další utkání odehrajeme tuto v sobotu 2.9. na domácí půdě UMT Spořilov – výkop 10:00.

Přijďte zaplnit ochozy a podpořit naše borce.