Starší žáci B vstoupili do jarní části sezóny

První dubnovou neděli jsme odehráli první kolo Lion sport OP SŽ C. V domácím prostředí jsme přivítali vítěze podzimní části OP tým FK Říčany.

Hnedle v první minutě po drobné chybce na půlce hřiště nás soupeř potrestal, nic méně jsme se nezalekli a pěknou akcí jsme po sedmi minutách dokázali vyrovnat. Do konce poločasu soupeř udeřil ještě jednou, a tak jsme do kabin šli za stavu 1:2.

Začátek druhé půle byl z naší strany aktivnější, hra se přelévala ze strany na stranu, po chybě hostujícího gólmana z brankové čáry vykopával obránce, poté jsme nastřelili tyč. Na druhé straně nás podržel dobře chytající gólman a na štěstí tak trochu i neproměněné šance soupeře. Každopádně důraznější soupeř nás rychlými přechody a náš nedůraz přeci jen potrestal dalšími čtyřmi góly, na které jsme dokázali odpovědět pouze dvakrát – konečné skóre tedy 3:6.

Věřme, že příště si už body vzít nenecháme.