Starší žáci B vyloupili Sibřinu 4:0

Ke 4. kolu naší soutěže jsem poslední dubnovou sobotu poprvé na jaře vyrazili ven a to konkrétně do Sibřiny.

Před našim nástupem ještě dohrávalo své utkání domácí mužstvo mladších žáků se soupeřem z Radonic a jelikož aprílové počasí ukazovalo svou tvář, hřiště dostalo opravdu na frak.

Před výkopem sice slunce opět hřálo, ale po několika minutách přišla opět průtrž a tak pan rozhodčí v 21. minutě na chvilku zápas přerušil. To už ale byl stav utkání pro nás veselejší, neboť ve 14. minutě Patrik Semián otevřel skóre. Po zmiňovaném přerušení a návratu na dosti podmáčenou hrací plochu rozvlnil síť v soupeřově brance náš kapitán Matyáš Sládek a tak jsem o poločasové pauze odcházeli do kabin s dvoubrankovým náskokem.

Naštěstí pro nás nenastala pověstná Csaplárova past a ve druhé půli po krásných gólech Matěje J. Nováka a opět Matyáše Sládka jsem si domů na konec odvezli skvělý výsledek 4:0 a první jarní body.

Pochvalu si zaslouží nejen uvedení střelci, ale celé mužstvo jmenovitě – v brance a s nulou v zádech Jonáš Král dále Radek Jahoda, Ondřej Leistner, Jirka Havliš, Tobiáš Jireš, Vojta Turek, Patrik Kupský, Kuba Kachna Kudrna, Sam Krumphanzl, Sam Galmiš a střelci Matěj Sládek, Matěj J Novák a Patrik Semián.

Příští zápas nás čeká již tuto středu, 3.5.. Na domácím hřišti na Lázeňské, kde přivítáme Slavia Radnice A - výkop 17:00.