Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 28 článků.
FK Brandýs – Boleslav

Starší přípravka (2014) - zahájení sezóny

Fotbalová sezóna začala i pro kluky ze starší přípravky r. 2014. Na úvod se zúčastnili domácího turnaje ve Staré Boleslavi, kde získali bramborovou medaili za čtvrté místo a minulý víkend již začali mistrovská utkání. Tým C porazil Sokol Měšice 28:3, tým D prohrál s AFK Nehvizdy 4:33. Prohra sice bolí, ale alespoň nám nastavuje reálné zrcadlo jak je na tom naše výkonnost. Máme na čem pracovat.

FK Brandýs – Boleslav

Vstup do sezóny týmů dorost na půdě SK Lhota.

Starší dorost zahájil sezónu remízou 1:1 na hřišti SK Lhota. Mladší dorost stejného soupeře dokázal porazit 4.0.

FK Brandýs – Boleslav

Mladší přípravka (2014)

S červnem přišel i závěr mistrovských utkání mladší přípravky (2014). Oba naše týmy A i B změřili postupně síly s Jiskrou Kojetice, kdy jsme oba zápasy zvládli a výrazně vyhráli. Dále A tým porazil Zeleneč B s konečným skóre 27:11 a tým B porazil Sokol Nová Ves 33:13. V sobotu 17.6.2023 nás čeká turnaj na SC Xaverově, kde si změříme síly zase s jinými soupeři.

FK Brandýs – Boleslav

Mladší přípravka (2014)

V neděli 7.5.2023 odehrál tým mladší přípravky B (2014) další utkání. Konečné skóre 16:19 nás sice nepotěšilo, ale předvedená hra ano a nebýt promarněné první čtvrtiny, kdy jsme obdrželi 10 branek a vstřelili pouze 3, mohlo být všechno jinak. Hned následující neděli si se stejným soupeřem AFK Nehvizdy zahraje druhý náš tým složený z kluků stejného ročníku 2014. Uvidíme, jak to dopadne tentokrát.

FK Brandýs – Boleslav

Mladší přípravka (2014)

V neděli za krásného fotbalového počasí náš B tým mladší přípravky (2014) zajel k utkání proti TJ Liblice. V utkání se projevil fakt, že soupeř měl 3 kluky ročník 2016 a další 3 ročník 2015. Větší zkušenost a fyzická převaha byla vidět od samého začátku utkání, kdy konečné skóre znělo 3:28. Soupeři si zaslouží ocenění za bojovnost i v případě jasného stavu.

FK Brandýs – Boleslav

Mladší přípravka (2014)

O víkendu odehrála mladší přípravka (2014) další dvě soutěžní utkání. Tým A s přehledem porazil Aero Odolená Voda B 64:0, kdy se projevila i věková převaha (v našem týmu jsou 3 hráči r. 2015, soupeř jich měl 6). Obdivujeme soupeře, který se snažil bojovat i za zcela rozhodnutého stavu. Tým B za vydatného přispění kluků r. 2014, kteří však trénují se starší přípravkou, dlouho držel krok ve vyrovnaném utkání s MSK Klecany A. Utkání jsme sice nakonec prohráli v poměru 11:9 pro domácí Klecany, ale předvedená hra potěšila více než výsledek.

FK Brandýs – Boleslav

Starší žáci A, KP 15 kolo

FKBB-SK Polaban Nymburk 3:2, poslední zápas podzimu, ve vyrovnaném utkání při nás stálo tentokrát trochu štěstí. Branky: Galmiš, Pavlík Petr a Fabian Děkujeme klukům za předvedené výkony, které nás drží na výborném třetím místě ! Poděkování patří i kompletnímu týmu mladších žáků, hlavně trenérům, za podporu a pomoc při společném působení v Krajském přeboru !

FK Brandýs – Boleslav

Starší žáci A, KP, 14 kolo

TJ Kunice-FKBB 1:4 . Na těžkém terénu zasloužená výhra a před posledním kolem udržení třetího místa v tabulce KP. Branky: Varga 2x, Hájek a Fabian

FK Brandýs – Boleslav

Starší žáci A” KP, 13 kolo

FKBB-TJ Tatran Sedlčany 6:1 , branky: Fabian 3x, Ciruk, Hájek a Blažek.

FK Brandýs – Boleslav

Starší žáci A, KP 12 kolo

SK Rakovník -FKBB 1:0 , těsná prohra znamená pokles v tabulce na 4. místo