FK Brandýs – Boleslav
Členská sekce
Program zápasů
Tréninky
FK Brandýs
FK Slavoj Stará Boleslav
Facebook
Instagram
Členská sekce
Program zápasů
Tréninky
FK Brandýs
FK Slavoj Stará Boleslav
Facebook
Instagram
menu
Klub
Informace o klubu
Kontakty
Klubové události
Trenéři
Místa
Ke stažení
Týmy
Všechny týmy
U18 - 19 - Starší dorost
U16-17 - Mladší dorost
U15 - Starší žáci A
U14 - Starší žáci B
U13 - Mladší žáci A
U12 - Mladší žáci B
U11 - Starší přípravka 2013
U10 - Starší přípravka 2014
U9 - Mladší přípravka 2015
U8 - Mladší přípravka 2016
U7 - Předpřípravka 2017
U6-U7 - Školička 2018-2019
Týmy HOLKY
Starší přípravka
Mladší přípravka
Fotbalová školička
Nábor
Články
Kontakty
Partneři
TOP hráči klubu
Klub
Informace o klubu
Kontakty
Klubové události
Trenéři
Místa
Ke stažení
Týmy
Všechny týmy
U18 - 19 - Starší dorost
U16-17 - Mladší dorost
U15 - Starší žáci A
U14 - Starší žáci B
U13 - Mladší žáci A
U12 - Mladší žáci B
U11 - Starší přípravka 2013
U10 - Starší přípravka 2014
U9 - Mladší přípravka 2015
U8 - Mladší přípravka 2016
U7 - Předpřípravka 2017
U6-U7 - Školička 2018-2019
Týmy HOLKY
Starší přípravka
Mladší přípravka
Fotbalová školička
Nábor
Články
Kontakty
Partneři
TOP hráči klubu
Členská sekce
Program zápasů
Tréninky
FK Brandýs
FK Slavoj Stará Boleslav
Facebook
Instagram
Klub
Informace o klubu
Kontakty
Klubové události
Trenéři
Místa
Ke stažení
Týmy
Všechny týmy
U18 - 19 - Starší dorost
U16-17 - Mladší dorost
U15 - Starší žáci A
U14 - Starší žáci B
U13 - Mladší žáci A
U12 - Mladší žáci B
U11 - Starší přípravka 2013
U10 - Starší přípravka 2014
U9 - Mladší přípravka 2015
U8 - Mladší přípravka 2016
U7 - Předpřípravka 2017
U6-U7 - Školička 2018-2019
Týmy HOLKY
Starší přípravka
Mladší přípravka
Fotbalová školička
Nábor
Články
Kontakty
Partneři
TOP hráči klubu
Členská sekce
Program zápasů
Tréninky
FK Brandýs
FK Slavoj Stará Boleslav
Facebook
Instagram
U11 - Starší přípravka 2013
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
U11 - Starší přípravka 2013
Zápasy
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Soutěž
Všechny soutěže
O pohár předsedy SKFS sk. F
SP D
SP E
SP jaro G o titul
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo
Družstvo
Všechna družstva
U11 - Starší přípravka 2013
U11 - Starší přípravka 2013
U11 - Starší přípravka 2013
U11 - Starší přípravka 2013
U11 - Starší přípravka 2013
U11 - Starší přípravka 2013
Čas
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
Filtrovat
září 2023
sobota
9. 9.
FK Brandýs - Boleslav
Slovan Velvary
so 9. 9. 2023 14:00
@
ČLU Beroun, ul. Na Ostrově
,
O pohár předsedy SKFS sk. F, 1. kolo
7:0
so 9. 9. 2023 14:00
@
ČLU Beroun, ul. Na Ostrově
,
O pohár předsedy SKFS sk. F, 1. kolo
sobota
9. 9.
Povltavská FA
FK Brandýs - Boleslav
so 9. 9. 2023 14:30
@
ČLU Beroun, ul. Na Ostrově
,
O pohár předsedy SKFS sk. F, 1. kolo
2:3
so 9. 9. 2023 14:30
@
ČLU Beroun, ul. Na Ostrově
,
O pohár předsedy SKFS sk. F, 1. kolo
sobota
9. 9.
FK Brandýs - Boleslav
SKP Rakovník
so 9. 9. 2023 15:30
@
ČLU Beroun, ul. Na Ostrově
,
O pohár předsedy SKFS sk. F, 1. kolo
11:1
so 9. 9. 2023 15:30
@
ČLU Beroun, ul. Na Ostrově
,
O pohár předsedy SKFS sk. F, 1. kolo
sobota
9. 9.
ČLU Beroun
FK Brandýs - Boleslav
so 9. 9. 2023 16:00
@
ČLU Beroun, ul. Na Ostrově
,
O pohár předsedy SKFS sk. F, 1. kolo
0:2
so 9. 9. 2023 16:00
@
ČLU Beroun, ul. Na Ostrově
,
O pohár předsedy SKFS sk. F, 1. kolo
neděle
10. 9.
FK Brandýs - Boleslav A
Jiskra Kojetice
ne 10. 9. 2023 10:00
@
FK Brandýs - Boleslav
,
SP D, 1. kolo
32:1
ne 10. 9. 2023 10:00
@
FK Brandýs - Boleslav
,
SP D, 1. kolo
neděle
10. 9.
FK Brandýs - Boleslav B
SK Zeleneč A
ne 10. 9. 2023 10:00
@
FK Brandýs - Boleslav
,
SP E, 1. kolo
10:7
ne 10. 9. 2023 10:00
@
FK Brandýs - Boleslav
,
SP E, 1. kolo
pátek
15. 9.
Sokol Nová Ves
FK Brandýs - Boleslav A
pá 15. 9. 2023 17:00
@
TJ Nová Ves
,
SP D, 2. kolo
4:29
pá 15. 9. 2023 17:00
@
TJ Nová Ves
,
SP D, 2. kolo
pondělí
18. 9.
SK Union Čelákovice
FK Brandýs - Boleslav B
po 18. 9. 2023 17:00
@
SK Čelákovice
,
SP E, 2. kolo
2:22
po 18. 9. 2023 17:00
@
SK Čelákovice
,
SP E, 2. kolo
sobota
23. 9.
FK Brandýs - Boleslav
ČLU Beroun
so 23. 9. 2023 10:00
@
Lázeňská ul., St. Boleslav
,
O pohár předsedy SKFS sk. F, 2. kolo
4:1
so 23. 9. 2023 10:00
@
Lázeňská ul., St. Boleslav
,
O pohár předsedy SKFS sk. F, 2. kolo
sobota
23. 9.
SKP Rakovník
FK Brandýs - Boleslav
so 23. 9. 2023 10:30
@
Lázeňská ul., St. Boleslav
,
O pohár předsedy SKFS sk. F, 2. kolo
0:6
so 23. 9. 2023 10:30
@
Lázeňská ul., St. Boleslav
,
O pohár předsedy SKFS sk. F, 2. kolo
sobota
23. 9.
FK Brandýs - Boleslav
Povltavská FA
so 23. 9. 2023 11:30
@
Lázeňská ul., St. Boleslav
,
O pohár předsedy SKFS sk. F, 2. kolo
5:2
so 23. 9. 2023 11:30
@
Lázeňská ul., St. Boleslav
,
O pohár předsedy SKFS sk. F, 2. kolo
sobota
23. 9.
Slovan Velvary
FK Brandýs - Boleslav
so 23. 9. 2023 12:00
@
Lázeňská ul., St. Boleslav
,
O pohár předsedy SKFS sk. F, 2. kolo
2:11
so 23. 9. 2023 12:00
@
Lázeňská ul., St. Boleslav
,
O pohár předsedy SKFS sk. F, 2. kolo
neděle
24. 9.
FK Brandýs - Boleslav A
SK Husinec-Řež
ne 24. 9. 2023 13:00
@
FK Brandýs - Boleslav
,
SP D, 3. kolo
20:3
ne 24. 9. 2023 13:00
@
FK Brandýs - Boleslav
,
SP D, 3. kolo
neděle
24. 9.
FK Brandýs - Boleslav B
Spartak Čelákovice A
ne 24. 9. 2023 13:00
@
FK Brandýs - Boleslav
,
SP E, 3. kolo
0:0
ne 24. 9. 2023 13:00
@
FK Brandýs - Boleslav
,
SP E, 3. kolo
říjen 2023
sobota
7. 10.
SK Úvaly
FK Brandýs - Boleslav B
so 7. 10. 2023 10:30
@
tráva
,
SP E, 4. kolo
3:4
so 7. 10. 2023 10:30
@
tráva
,
SP E, 4. kolo
neděle
8. 10.
SKP Rakovník
FK Brandýs - Boleslav
ne 8. 10. 2023 10:30
@
Hvozdnice
,
O pohár předsedy SKFS sk. F, 3. kolo
0:7
ne 8. 10. 2023 10:30
@
Hvozdnice
,
O pohár předsedy SKFS sk. F, 3. kolo
neděle
8. 10.
FK Brandýs - Boleslav
Povltavská FA
ne 8. 10. 2023 11:00
@
Hvozdnice
,
O pohár předsedy SKFS sk. F, 3. kolo
6:2
ne 8. 10. 2023 11:00
@
Hvozdnice
,
O pohár předsedy SKFS sk. F, 3. kolo
neděle
8. 10.
FK Brandýs - Boleslav
ČLU Beroun
ne 8. 10. 2023 11:30
@
Hvozdnice
,
O pohár předsedy SKFS sk. F, 3. kolo
4:3
ne 8. 10. 2023 11:30
@
Hvozdnice
,
O pohár předsedy SKFS sk. F, 3. kolo
neděle
8. 10.
Slovan Velvary
FK Brandýs - Boleslav
ne 8. 10. 2023 12:00
@
Hvozdnice
,
O pohár předsedy SKFS sk. F, 3. kolo
2:1
ne 8. 10. 2023 12:00
@
Hvozdnice
,
O pohár předsedy SKFS sk. F, 3. kolo
úterý
10. 10.
Sokol Veltěž
FK Brandýs - Boleslav A
út 10. 10. 2023 17:00
@
Veltěž
,
SP D, 4. kolo
5:15
út 10. 10. 2023 17:00
@
Veltěž
,
SP D, 4. kolo
neděle
15. 10.
FK Brandýs - Boleslav A
Aero Odolena Voda A
ne 15. 10. 2023 12:00
@
FK Brandýs - Boleslav
,
SP D, 5. kolo
18:5
ne 15. 10. 2023 12:00
@
FK Brandýs - Boleslav
,
SP D, 5. kolo
neděle
15. 10.
FK Brandýs - Boleslav B
Aero Odolena Voda B
ne 15. 10. 2023 12:00
@
FK Brandýs - Boleslav
,
SP E, 5. kolo
28:0
ne 15. 10. 2023 12:00
@
FK Brandýs - Boleslav
,
SP E, 5. kolo
sobota
21. 10.
SKP Rakovník
FK Brandýs - Boleslav
so 21. 10. 2023 13:00
@
Slovan Velvary
,
O pohár předsedy SKFS sk. F, 4. kolo
0:8
so 21. 10. 2023 13:00
@
Slovan Velvary
,
O pohár předsedy SKFS sk. F, 4. kolo
sobota
21. 10.
FK Brandýs - Boleslav
Povltavská FA
so 21. 10. 2023 14:00
@
Slovan Velvary
,
O pohár předsedy SKFS sk. F, 4. kolo
2:5
so 21. 10. 2023 14:00
@
Slovan Velvary
,
O pohár předsedy SKFS sk. F, 4. kolo
sobota
21. 10.
Slovan Velvary
FK Brandýs - Boleslav
so 21. 10. 2023 14:30
@
Slovan Velvary
,
O pohár předsedy SKFS sk. F, 4. kolo
0:9
so 21. 10. 2023 14:30
@
Slovan Velvary
,
O pohár předsedy SKFS sk. F, 4. kolo
sobota
21. 10.
FK Brandýs - Boleslav
ČLU Beroun
so 21. 10. 2023 15:00
@
Slovan Velvary
,
O pohár předsedy SKFS sk. F, 4. kolo
4:1
so 21. 10. 2023 15:00
@
Slovan Velvary
,
O pohár předsedy SKFS sk. F, 4. kolo
neděle
22. 10.
MSK Klecany 1921
FK Brandýs - Boleslav A
ne 22. 10. 2023 10:00
@
Klecany
,
SP D, 6. kolo
6:12
ne 22. 10. 2023 10:00
@
Klecany
,
SP D, 6. kolo
neděle
22. 10.
Slavia Radonice
FK Brandýs - Boleslav B
ne 22. 10. 2023 10:00
@
Radonice
,
SP E, 6. kolo
1:25
ne 22. 10. 2023 10:00
@
Radonice
,
SP E, 6. kolo
neděle
29. 10.
FK Brandýs - Boleslav A
Sparta Mratín
ne 29. 10. 2023 14:00
@
FK Brandýs - Boleslav
,
SP D, 7. kolo
25:6
ne 29. 10. 2023 14:00
@
FK Brandýs - Boleslav
,
SP D, 7. kolo
neděle
29. 10.
FK Brandýs - Boleslav B
FK Jirny A
ne 29. 10. 2023 14:00
@
FK Brandýs - Boleslav
,
SP E, 7. kolo
13:3
ne 29. 10. 2023 14:00
@
FK Brandýs - Boleslav
,
SP E, 7. kolo
listopad 2023
sobota
4. 11.
FK Brandýs - Boleslav A
SK Bášť
so 4. 11. 2023 10:00
@
FK Brandýs - Boleslav
,
SP D, 8. kolo
29:2
so 4. 11. 2023 10:00
@
FK Brandýs - Boleslav
,
SP D, 8. kolo
neděle
5. 11.
Šestajovice Buldoci
FK Brandýs - Boleslav B
ne 5. 11. 2023 10:00
@
Šestajovice
,
SP E, 8. kolo
8:12
ne 5. 11. 2023 10:00
@
Šestajovice
,
SP E, 8. kolo
sobota
11. 11.
1. FC Líbeznice
FK Brandýs - Boleslav A
so 11. 11. 2023 10:00
@
1:FC LÍbeznice
,
SP D, 9. kolo
2:13
so 11. 11. 2023 10:00
@
1:FC LÍbeznice
,
SP D, 9. kolo
sobota
11. 11.
FK Brandýs - Boleslav B
Sokol Měšice B
so 11. 11. 2023 12:00
@
FK Brandýs - Boleslav
,
SP E, 9. kolo
34:3
so 11. 11. 2023 12:00
@
FK Brandýs - Boleslav
,
SP E, 9. kolo
březen 2024
sobota
23. 3.
FK PŠOVKA MĚLNÍK
Brandýs - Boleslav
so 23. 3. 2024 14:00
@
Brandýs - Boleslav
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 1. kolo
1:2
so 23. 3. 2024 14:00
@
Brandýs - Boleslav
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 1. kolo
sobota
23. 3.
Neratovice - Byškovice
Brandýs - Boleslav
so 23. 3. 2024 14:00
@
Brandýs - Boleslav
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 1. kolo
4:1
so 23. 3. 2024 14:00
@
Brandýs - Boleslav
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 1. kolo
sobota
23. 3.
FK Benešov 2014
Brandýs - Boleslav
so 23. 3. 2024 14:00
@
Brandýs - Boleslav
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 1. kolo
0:1
so 23. 3. 2024 14:00
@
Brandýs - Boleslav
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 1. kolo
sobota
23. 3.
Brandýs - Boleslav
Dolní Břežany
so 23. 3. 2024 14:00
@
Brandýs - Boleslav
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 1. kolo
1:3
so 23. 3. 2024 14:00
@
Brandýs - Boleslav
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 1. kolo
sobota
23. 3.
Brandýs - Boleslav
Sparta Kutná Hora
so 23. 3. 2024 14:00
@
Brandýs - Boleslav
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 1. kolo
2:4
so 23. 3. 2024 14:00
@
Brandýs - Boleslav
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 1. kolo
duben 2024
sobota
6. 4.
FK Brandýs - Boleslav A
Sokol Struhařov
so 6. 4. 2024 12:30
@
Spořilov UMT
,
SP jaro G o titul, 12. kolo
14:6
so 6. 4. 2024 12:30
@
Spořilov UMT
,
SP jaro G o titul, 12. kolo
sobota
6. 4.
FK Brandýs - Boleslav B
TJ Kunice B
so 6. 4. 2024 12:30
@
Spořilov UMT
,
SP jaro G o titul, 12. kolo
15:2
so 6. 4. 2024 12:30
@
Spořilov UMT
,
SP jaro G o titul, 12. kolo
neděle
14. 4.
Sokol Struhařov
FK Brandýs - Boleslav B
ne 14. 4. 2024 9:00
@
Struhařov
,
SP jaro G o titul, 13. kolo
12:6
ne 14. 4. 2024 9:00
@
Struhařov
,
SP jaro G o titul, 13. kolo
neděle
14. 4.
FK Brandýs - Boleslav A
AFK Nehvizdy
ne 14. 4. 2024 14:00
@
Spořilov UMT
,
SP jaro G o titul, 13. kolo
12:6
ne 14. 4. 2024 14:00
@
Spořilov UMT
,
SP jaro G o titul, 13. kolo
čtvrtek
18. 4.
FK Brandýs - Boleslav B
FK Brandýs - Boleslav A
čt 18. 4. 2024 16:30
@
Spořilov UMT
,
SP jaro G o titul, 14. kolo
8:10
čt 18. 4. 2024 16:30
@
Spořilov UMT
,
SP jaro G o titul, 14. kolo
neděle
21. 4.
Neratovice - Byškovice
Brandýs - Boleslav
ne 21. 4. 2024 10:30
@
UMT Benešov
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 2. kolo
1:0
ne 21. 4. 2024 10:30
@
UMT Benešov
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 2. kolo
neděle
21. 4.
FK PŠOVKA MĚLNÍK
Brandýs - Boleslav
ne 21. 4. 2024 10:30
@
UMT Benešov
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 2. kolo
0:2
ne 21. 4. 2024 10:30
@
UMT Benešov
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 2. kolo
neděle
21. 4.
Brandýs - Boleslav
Sparta Kutná Hora
ne 21. 4. 2024 10:30
@
UMT Benešov
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 2. kolo
1:0
ne 21. 4. 2024 10:30
@
UMT Benešov
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 2. kolo
neděle
21. 4.
Brandýs - Boleslav
Dolní Břežany
ne 21. 4. 2024 10:30
@
UMT Benešov
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 2. kolo
0:1
ne 21. 4. 2024 10:30
@
UMT Benešov
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 2. kolo
neděle
21. 4.
Brandýs - Boleslav
FK Benešov 2014
ne 21. 4. 2024 10:30
@
UMT Benešov
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 2. kolo
4:3
ne 21. 4. 2024 10:30
@
UMT Benešov
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 2. kolo
čtvrtek
25. 4.
FK Brandýs - Boleslav B
AFK Nehvizdy
čt 25. 4. 2024 17:00
@
Spořilov UMT
,
SP jaro G o titul, 15. kolo
14:7
čt 25. 4. 2024 17:00
@
Spořilov UMT
,
SP jaro G o titul, 15. kolo
sobota
27. 4.
FK Brandýs - Boleslav A
Aero Odolena Voda A
včera v 10:00
@
Spořilov UMT
,
SP jaro G o titul, 15. kolo
18:2
včera v 10:00
@
Spořilov UMT
,
SP jaro G o titul, 15. kolo
neděle
28. 4.
Dolní Břežany
Brandýs - Boleslav
dnes v 13:15
@
Olympie Dolní Břežany
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 3. kolo
3:2
dnes v 13:15
@
Olympie Dolní Břežany
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 3. kolo
neděle
28. 4.
FK PŠOVKA MĚLNÍK
Brandýs - Boleslav
dnes v 13:15
@
Olympie Dolní Břežany
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 3. kolo
0:0
dnes v 13:15
@
Olympie Dolní Břežany
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 3. kolo
neděle
28. 4.
FK Benešov 2014
Brandýs - Boleslav
dnes v 13:15
@
Olympie Dolní Břežany
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 3. kolo
0:0
dnes v 13:15
@
Olympie Dolní Břežany
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 3. kolo
neděle
28. 4.
Sparta Kutná Hora
Brandýs - Boleslav
dnes v 13:15
@
Olympie Dolní Břežany
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 3. kolo
0:0
dnes v 13:15
@
Olympie Dolní Břežany
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 3. kolo
neděle
28. 4.
Brandýs - Boleslav
Neratovice - Byškovice
dnes v 13:15
@
Olympie Dolní Břežany
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 3. kolo
0:0
dnes v 13:15
@
Olympie Dolní Břežany
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 3. kolo
květen 2024
čtvrtek
2. 5.
Aero Odolena Voda A
FK Brandýs - Boleslav B
čt 2. 5. 2024 17:00
@
Odolena Voda
,
SP jaro G o titul, 16. kolo
– : –
čt 2. 5. 2024 17:00
@
Odolena Voda
,
SP jaro G o titul, 16. kolo
sobota
4. 5.
SK Zeleneč A
FK Brandýs - Boleslav A
so 4. 5. 2024 13:00
@
Zeleneč
,
SP jaro G o titul, 16. kolo
– : –
so 4. 5. 2024 13:00
@
Zeleneč
,
SP jaro G o titul, 16. kolo
neděle
5. 5.
FK Benešov 2014
Brandýs - Boleslav
ne 5. 5. 2024 14:00
@
Atletický stadion BN
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 4. kolo
– : –
ne 5. 5. 2024 14:00
@
Atletický stadion BN
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 4. kolo
neděle
5. 5.
FK PŠOVKA MĚLNÍK
Brandýs - Boleslav
ne 5. 5. 2024 14:00
@
Atletický stadion BN
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 4. kolo
– : –
ne 5. 5. 2024 14:00
@
Atletický stadion BN
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 4. kolo
neděle
5. 5.
Neratovice - Byškovice
Brandýs - Boleslav
ne 5. 5. 2024 14:00
@
Atletický stadion BN
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 4. kolo
– : –
ne 5. 5. 2024 14:00
@
Atletický stadion BN
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 4. kolo
neděle
5. 5.
Sparta Kutná Hora
Brandýs - Boleslav
ne 5. 5. 2024 14:00
@
Atletický stadion BN
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 4. kolo
– : –
ne 5. 5. 2024 14:00
@
Atletický stadion BN
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 4. kolo
neděle
5. 5.
Brandýs - Boleslav
Dolní Břežany
ne 5. 5. 2024 14:00
@
Atletický stadion BN
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 4. kolo
– : –
ne 5. 5. 2024 14:00
@
Atletický stadion BN
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 4. kolo
sobota
11. 5.
FK Brandýs - Boleslav A
SK Zeleneč B
so 11. 5. 2024 10:00
@
Spořilov UMT
,
SP jaro G o titul, 17. kolo
– : –
so 11. 5. 2024 10:00
@
Spořilov UMT
,
SP jaro G o titul, 17. kolo
sobota
11. 5.
FK Brandýs - Boleslav B
SK Zeleneč A
so 11. 5. 2024 10:00
@
Spořilov UMT
,
SP jaro G o titul, 17. kolo
– : –
so 11. 5. 2024 10:00
@
Spořilov UMT
,
SP jaro G o titul, 17. kolo
čtvrtek
16. 5.
SK Zeleneč B
FK Brandýs - Boleslav B
čt 16. 5. 2024 16:30
@
Zeleneč
,
SP jaro G o titul, 18. kolo
– : –
čt 16. 5. 2024 16:30
@
Zeleneč
,
SP jaro G o titul, 18. kolo
čtvrtek
16. 5.
FK Dobřejovice
FK Brandýs - Boleslav A
čt 16. 5. 2024 17:00
@
Dobřejovice
,
SP jaro G o titul, 18. kolo
– : –
čt 16. 5. 2024 17:00
@
Dobřejovice
,
SP jaro G o titul, 18. kolo
neděle
19. 5.
FK PŠOVKA MĚLNÍK
Brandýs - Boleslav
ne 19. 5. 2024 10:00
@
Pšovka Mělník
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 5. kolo
– : –
ne 19. 5. 2024 10:00
@
Pšovka Mělník
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 5. kolo
neděle
19. 5.
Neratovice - Byškovice
Brandýs - Boleslav
ne 19. 5. 2024 10:00
@
Pšovka Mělník
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 5. kolo
– : –
ne 19. 5. 2024 10:00
@
Pšovka Mělník
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 5. kolo
neděle
19. 5.
FK Benešov 2014
Brandýs - Boleslav
ne 19. 5. 2024 10:00
@
Pšovka Mělník
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 5. kolo
– : –
ne 19. 5. 2024 10:00
@
Pšovka Mělník
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 5. kolo
neděle
19. 5.
Brandýs - Boleslav
Dolní Břežany
ne 19. 5. 2024 10:00
@
Pšovka Mělník
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 5. kolo
– : –
ne 19. 5. 2024 10:00
@
Pšovka Mělník
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 5. kolo
neděle
19. 5.
Brandýs - Boleslav
Sparta Kutná Hora
ne 19. 5. 2024 10:00
@
Pšovka Mělník
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 5. kolo
– : –
ne 19. 5. 2024 10:00
@
Pšovka Mělník
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 5. kolo
neděle
26. 5.
FK Brandýs - Boleslav A
Sokol Mukařov
ne 26. 5. 2024 10:00
@
Spořilov UMT
,
SP jaro G o titul, 19. kolo
– : –
ne 26. 5. 2024 10:00
@
Spořilov UMT
,
SP jaro G o titul, 19. kolo
neděle
26. 5.
FK Brandýs - Boleslav B
FK Dobřejovice
ne 26. 5. 2024 10:00
@
Spořilov UMT
,
SP jaro G o titul, 19. kolo
– : –
ne 26. 5. 2024 10:00
@
Spořilov UMT
,
SP jaro G o titul, 19. kolo
červen 2024
neděle
2. 6.
SK Viktoria Sibřina A
FK Brandýs - Boleslav A
ne 2. 6. 2024 10:00
@
SIbřina
,
SP jaro G o titul, 20. kolo
– : –
ne 2. 6. 2024 10:00
@
SIbřina
,
SP jaro G o titul, 20. kolo
neděle
2. 6.
Sokol Mukařov
FK Brandýs - Boleslav B
ne 2. 6. 2024 12:30
@
Mukařov
,
SP jaro G o titul, 20. kolo
– : –
ne 2. 6. 2024 12:30
@
Mukařov
,
SP jaro G o titul, 20. kolo
sobota
8. 6.
FK Brandýs - Boleslav A
FK Radošovice
so 8. 6. 2024 10:00
@
Spořilov UMT
,
SP jaro G o titul, 21. kolo
– : –
so 8. 6. 2024 10:00
@
Spořilov UMT
,
SP jaro G o titul, 21. kolo
sobota
8. 6.
FK Brandýs - Boleslav B
SK Viktoria Sibřina A
so 8. 6. 2024 10:00
@
Spořilov UMT
,
SP jaro G o titul, 21. kolo
– : –
so 8. 6. 2024 10:00
@
Spořilov UMT
,
SP jaro G o titul, 21. kolo
neděle
9. 6.
Neratovice - Byškovice
Brandýs - Boleslav
ne 9. 6. 2024 10:00
@
Neratovice - Byškovice
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 6. kolo
– : –
ne 9. 6. 2024 10:00
@
Neratovice - Byškovice
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 6. kolo
neděle
9. 6.
FK PŠOVKA MĚLNÍK
Brandýs - Boleslav
ne 9. 6. 2024 10:00
@
Neratovice - Byškovice
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 6. kolo
– : –
ne 9. 6. 2024 10:00
@
Neratovice - Byškovice
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 6. kolo
neděle
9. 6.
FK Benešov 2014
Brandýs - Boleslav
ne 9. 6. 2024 10:00
@
Neratovice - Byškovice
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 6. kolo
– : –
ne 9. 6. 2024 10:00
@
Neratovice - Byškovice
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 6. kolo
neděle
9. 6.
Brandýs - Boleslav
Sparta Kutná Hora
ne 9. 6. 2024 10:00
@
Neratovice - Byškovice
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 6. kolo
– : –
ne 9. 6. 2024 10:00
@
Neratovice - Byškovice
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 6. kolo
neděle
9. 6.
Brandýs - Boleslav
Dolní Břežany
ne 9. 6. 2024 10:00
@
Neratovice - Byškovice
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 6. kolo
– : –
ne 9. 6. 2024 10:00
@
Neratovice - Byškovice
,
O pohár předsedy SKFS skupina o 1. - 6. místo, 6. kolo
sobota
15. 6.
TJ Kunice B
FK Brandýs - Boleslav A
so 15. 6. 2024 10:00
@
hřiště č.1
,
SP jaro G o titul, 22. kolo
– : –
so 15. 6. 2024 10:00
@
hřiště č.1
,
SP jaro G o titul, 22. kolo
neděle
16. 6.
FK Radošovice
FK Brandýs - Boleslav B
ne 16. 6. 2024 9:00
@
FK Radošovice
,
SP jaro G o titul, 22. kolo
– : –
ne 16. 6. 2024 9:00
@
FK Radošovice
,
SP jaro G o titul, 22. kolo