FK Brandýs – Boleslav
Členská sekce
Program zápasů
Tréninky
FK Brandýs
FK Slavoj Stará Boleslav
Facebook
Instagram
Členská sekce
Program zápasů
Tréninky
FK Brandýs
FK Slavoj Stará Boleslav
Facebook
Instagram
menu
Klub
Informace o klubu
Kontakty
Klubové události
Trenéři
Místa
Ke stažení
Týmy
Všechny týmy
U18 - 19 - Starší dorost
U16-17 - Mladší dorost
U15 - Starší žáci A
U14 - Starší žáci B
U13 - Mladší žáci A
U12 - Mladší žáci B
U11 - Starší přípravka 2013
U10 - Starší přípravka 2014
U9 - Mladší přípravka 2015
U8 - Mladší přípravka 2016
U7 - Předpřípravka 2017
U6-U7 - Školička 2018-2019
Týmy HOLKY
Starší přípravka
Mladší přípravka
Fotbalová školička
Nábor
Články
Kontakty
Partneři
TOP hráči klubu
Klub
Informace o klubu
Kontakty
Klubové události
Trenéři
Místa
Ke stažení
Týmy
Všechny týmy
U18 - 19 - Starší dorost
U16-17 - Mladší dorost
U15 - Starší žáci A
U14 - Starší žáci B
U13 - Mladší žáci A
U12 - Mladší žáci B
U11 - Starší přípravka 2013
U10 - Starší přípravka 2014
U9 - Mladší přípravka 2015
U8 - Mladší přípravka 2016
U7 - Předpřípravka 2017
U6-U7 - Školička 2018-2019
Týmy HOLKY
Starší přípravka
Mladší přípravka
Fotbalová školička
Nábor
Články
Kontakty
Partneři
TOP hráči klubu
Členská sekce
Program zápasů
Tréninky
FK Brandýs
FK Slavoj Stará Boleslav
Facebook
Instagram
Klub
Informace o klubu
Kontakty
Klubové události
Trenéři
Místa
Ke stažení
Týmy
Všechny týmy
U18 - 19 - Starší dorost
U16-17 - Mladší dorost
U15 - Starší žáci A
U14 - Starší žáci B
U13 - Mladší žáci A
U12 - Mladší žáci B
U11 - Starší přípravka 2013
U10 - Starší přípravka 2014
U9 - Mladší přípravka 2015
U8 - Mladší přípravka 2016
U7 - Předpřípravka 2017
U6-U7 - Školička 2018-2019
Týmy HOLKY
Starší přípravka
Mladší přípravka
Fotbalová školička
Nábor
Články
Kontakty
Partneři
TOP hráči klubu
Členská sekce
Program zápasů
Tréninky
FK Brandýs
FK Slavoj Stará Boleslav
Facebook
Instagram
U9 - Mladší přípravka 2015
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
U9 - Mladší přípravka 2015
Zápasy
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Soutěž
Všechny soutěže
MP D
MP jaro H o titul
MP jaro K
Družstvo
Všechna družstva
U9 - Mladší přípravka 2015
U9 - Mladší přípravka 2015
U9 - Mladší přípravka 2015
Čas
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
Filtrovat
září 2023
sobota
9. 9.
FK Brandýs - Boleslav A
SK Bášť
so 9. 9. 2023 12:00
@
FK Brandýs - Boleslav
,
MP D, 1. kolo
19:5
so 9. 9. 2023 12:00
@
FK Brandýs - Boleslav
,
MP D, 1. kolo
sobota
16. 9.
1. FC Líbeznice
FK Brandýs - Boleslav A
so 16. 9. 2023 10:00
@
1:FC LÍbeznice
,
MP D, 2. kolo
6:10
so 16. 9. 2023 10:00
@
1:FC LÍbeznice
,
MP D, 2. kolo
neděle
24. 9.
FK Brandýs - Boleslav A
Jiskra Kojetice
ne 24. 9. 2023 12:00
@
FK Brandýs - Boleslav
,
MP D, 3. kolo
27:1
ne 24. 9. 2023 12:00
@
FK Brandýs - Boleslav
,
MP D, 3. kolo
říjen 2023
sobota
7. 10.
Svornost Brázdim
FK Brandýs - Boleslav A
so 7. 10. 2023 14:00
@
TJ Svornost Brázdim
,
MP D, 4. kolo
1:24
so 7. 10. 2023 14:00
@
TJ Svornost Brázdim
,
MP D, 4. kolo
neděle
15. 10.
FK Brandýs - Boleslav A
Aero Odolena Voda A
ne 15. 10. 2023 9:00
@
FK Brandýs - Boleslav
,
MP D, 5. kolo
21:4
ne 15. 10. 2023 9:00
@
FK Brandýs - Boleslav
,
MP D, 5. kolo
neděle
22. 10.
MSK Klecany 1921
FK Brandýs - Boleslav A
ne 22. 10. 2023 17:00
@
TJ Klecany
,
MP D, 6. kolo
16:12
ne 22. 10. 2023 17:00
@
TJ Klecany
,
MP D, 6. kolo
listopad 2023
sobota
4. 11.
FK Brandýs - Boleslav A
Sokol Nová Ves
so 4. 11. 2023 13:30
@
FK Brandýs - Boleslav
,
MP D, 7. kolo
38:2
so 4. 11. 2023 13:30
@
FK Brandýs - Boleslav
,
MP D, 7. kolo
duben 2024
neděle
7. 4.
VOLNO - VOLNÝ LOS
FK Brandýs - Boleslav A
ne 7. 4. 2024 9:00
@
tráva
,
MP jaro H o titul, 10. kolo
– : –
ne 7. 4. 2024 9:00
@
tráva
,
MP jaro H o titul, 10. kolo
neděle
7. 4.
FK Brandýs - Boleslav C
SK Bášť
ne 7. 4. 2024 9:00
@
Spořilov UMT
,
MP jaro K, 10. kolo
10:16
ne 7. 4. 2024 9:00
@
Spořilov UMT
,
MP jaro K, 10. kolo
sobota
13. 4.
1. FC Líbeznice
FK Brandýs - Boleslav A
so 13. 4. 2024 10:00
@
1:FC LÍbeznice
,
MP jaro H o titul, 11. kolo
6:23
so 13. 4. 2024 10:00
@
1:FC LÍbeznice
,
MP jaro H o titul, 11. kolo
neděle
14. 4.
Sokol Nová Ves
FK Brandýs - Boleslav C
ne 14. 4. 2024 9:00
@
TJ Nová Ves
,
MP jaro K, 11. kolo
8:15
ne 14. 4. 2024 9:00
@
TJ Nová Ves
,
MP jaro K, 11. kolo
sobota
20. 4.
FK Brandýs - Boleslav A
MSK Klecany 1921
so 20. 4. 2024 13:00
@
Spořilov UMT
,
MP jaro H o titul, 12. kolo
11:16
so 20. 4. 2024 13:00
@
Spořilov UMT
,
MP jaro H o titul, 12. kolo
sobota
20. 4.
FK Brandýs - Boleslav C
AFK Nehvizdy B
so 20. 4. 2024 13:00
@
Spořilov UMT
,
MP jaro K, 12. kolo
4:10
so 20. 4. 2024 13:00
@
Spořilov UMT
,
MP jaro K, 12. kolo
sobota
27. 4.
Slavia Radonice
FK Brandýs - Boleslav A
so 27. 4. 2024 13:00
@
Radonice
,
MP jaro H o titul, 13. kolo
27:7
so 27. 4. 2024 13:00
@
Radonice
,
MP jaro H o titul, 13. kolo
neděle
28. 4.
Spartak Čelákovice A
FK Brandýs - Boleslav C
včera v 10:00
@
Spartak Čelákovice
,
MP jaro K, 13. kolo
24:6
včera v 10:00
@
Spartak Čelákovice
,
MP jaro K, 13. kolo
květen 2024
neděle
5. 5.
FK Brandýs - Boleslav A
SK Zeleneč A
ne 5. 5. 2024 9:00
@
Spořilov UMT
,
MP jaro H o titul, 14. kolo
– : –
ne 5. 5. 2024 9:00
@
Spořilov UMT
,
MP jaro H o titul, 14. kolo
neděle
5. 5.
FK Brandýs - Boleslav C
FK JIRNY A
ne 5. 5. 2024 9:00
@
Spořilov UMT
,
MP jaro K, 14. kolo
– : –
ne 5. 5. 2024 9:00
@
Spořilov UMT
,
MP jaro K, 14. kolo
neděle
12. 5.
UNION Čelákovice
FK Brandýs - Boleslav A
ne 12. 5. 2024 10:00
@
U Hájků
,
MP jaro H o titul, 15. kolo
– : –
ne 12. 5. 2024 10:00
@
U Hájků
,
MP jaro H o titul, 15. kolo
neděle
12. 5.
SK Šestajovice
FK Brandýs - Boleslav C
ne 12. 5. 2024 10:00
@
Šestajovice
,
MP jaro K, 15. kolo
– : –
ne 12. 5. 2024 10:00
@
Šestajovice
,
MP jaro K, 15. kolo
sobota
18. 5.
FK Brandýs - Boleslav A
AFK Nehvizdy A
so 18. 5. 2024 13:00
@
Spořilov UMT
,
MP jaro H o titul, 16. kolo
– : –
so 18. 5. 2024 13:00
@
Spořilov UMT
,
MP jaro H o titul, 16. kolo
sobota
18. 5.
FK Brandýs - Boleslav C
SK Zeleneč B
so 18. 5. 2024 13:00
@
Spořilov UMT
,
MP jaro K, 16. kolo
– : –
so 18. 5. 2024 13:00
@
Spořilov UMT
,
MP jaro K, 16. kolo
neděle
26. 5.
FK Brandýs - Boleslav C
VOLNO - VOLNÝ LOS 2
ne 26. 5. 2024 9:00
@
Spořilov UMT
,
MP jaro K, 17. kolo
– : –
ne 26. 5. 2024 9:00
@
Spořilov UMT
,
MP jaro K, 17. kolo
neděle
26. 5.
SKK Hovorčovice
FK Brandýs - Boleslav A
ne 26. 5. 2024 10:00
@
Hovorčovice
,
MP jaro H o titul, 17. kolo
– : –
ne 26. 5. 2024 10:00
@
Hovorčovice
,
MP jaro H o titul, 17. kolo
červen 2024
sobota
1. 6.
FK Brandýs - Boleslav A
Sparta Mratín
so 1. 6. 2024 13:00
@
Spořilov UMT
,
MP jaro H o titul, 18. kolo
– : –
so 1. 6. 2024 13:00
@
Spořilov UMT
,
MP jaro H o titul, 18. kolo
neděle
2. 6.
Aero Odolena Voda A
FK Brandýs - Boleslav C
ne 2. 6. 2024 9:00
@
Odolena Voda
,
MP jaro K, 18. kolo
– : –
ne 2. 6. 2024 9:00
@
Odolena Voda
,
MP jaro K, 18. kolo